Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Production
nl: Productie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Transaction mode used for processing orders.
nl: Transactie modus voor het verwerken van orders

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen
