Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Test
pt: Teste

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Canada
pt: Canadá

en: United States
pt: Estados Unidos

en: Production
pt: Produção

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamentos

en: Transaction mode
pt: Modo da transação

en: Transaction mode used for processing orders.
pt: Tipo de transação usado no processamento de pedidos.

en: Submit order
pt: Enviar pedido
