Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: United States
ro: Statele Unite

en: Production
ro: Producţie

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Transaction mode used for processing orders.
ro: Modul tranzacţiei folosite pentru prelucrarea comenzilor.

en: Submit order
ro: Plasează comanda
