Moneris Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Test
ru: Тестовый

en: Not found
ru: Не найдено

en: Canada
ru: Канада

en: United States
ru: Соединённые Штаты Америки

en: Production
ru: Продукция

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Transaction mode used for processing orders.
ru: Метод платежа для оплаты счетов.

en: Submit order
ru: Подтвердить заказ
