Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: احذف

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: احفظ
