Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar
