Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Base price
bg: Основна цена
