Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Base price
da: Basis pris

en: Shipping quote via @method
da: Fragt tilbud via @method

en: Shipping method title
da: Fragtmetode titel

en: Line item label
da: Linjepost etiket

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
da: Navnet der vises til kunden, når de vælger en forsendelsesmetode ved kassen.

en: The starting price for shipping costs.
da: Startpris for forsendelsesomkostninger.

en: The base rate must be a numeric amount.
da: Basisraten skal være en numerisk værdi.

en: conditions
da: betingelse
