Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu
