Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: edit
he: עדכן

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה
