Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Operations
hr: Operacije

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi
