Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Save
id: Simpan
