Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау
