Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: edit
lv: rediģēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Base price
lv: Bāzes cena
