Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre
