Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Действия

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Base price
ru: Базовая цена

en: Shipping quote via @method
ru: Доставка по @method

en: Shipping method title
ru: Название способа перевозки

en: Line item label
ru: Элемент строки

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
ru: Название показывается клиентам, когда они выбирают способ перевозки во время расчета стоимости покупки.

en: The starting price for shipping costs.
ru: Начальная цена для стоимости перевозки.

en: Ubercart - fulfillment
ru: Ubercart - доставка

en: conditions
ru: условия

en: Product Class
ru: Класс товара

en: Base Price
ru: Базовая Цена
