Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය
