Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani
