Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
