Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Base price
sv: Baspris

en: Shipping quote via @method
sv: Fraktoffert med @method

en: Shipping method title
sv: Titel på fraktmetod

en: Line item label
sv: Etikett på varuartikel

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
sv: Namnet som visas för kunden när de väljer en fraktmetod i kassan.

en: The starting price for shipping costs.
sv: Grundpriset för fraktkostnad.

en: The base rate must be a numeric amount.
sv: Grundportot måste vara ett numeriskt belopp.

en: Ubercart - fulfillment
sv: Ubercart - genomförande

en: conditions
sv: villkor
