Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xóa

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Base price
vi: Giá gốc
