Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor
