Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Line item label
ar: تسمية عنصر السطر
