Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ
