Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj
