Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Base price
ca: Preu base

en: Shipping quote via @method
ca: Port via @method

en: Shipping method title
ca: Títol del mètode d'enviament

en: Line item label
ca: Etiqueta de la línia de comanda

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
ca: El nom que es mostra al client quan escull un mètode d'enviament en el procés de pagament.

en: The starting price for shipping costs.
ca: el preu inicial pels costos d'enviament.

en: conditions
ca: condicions
