Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Base price
cs: Základní cena

en: Shipping quote via @method
cs: Poplatek za přepravu přes @method

en: Shipping method title
cs: Název způsobu přepravy

en: Line item label
cs: Název řádkové položky

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
cs: Jméno, které se zobrazí zákazníkům, když vybírají způsob přepravy v pokladně.

en: The starting price for shipping costs.
cs: Cena, od které se počítají náklady na přepravu.

en: The base rate must be a numeric amount.
cs: Základní sazba musí být číselná hodnota.

en: Ubercart - fulfillment
cs: Ubercart - dokončení

en: conditions
cs: podmínky
