Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw
