Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: edit
dz: ཞུན་དག
