Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Base price
et: Alghind

en: Shipping method title
et: Kohaletoimetamisviisi nimi

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
et: Kohaletoimetamisviisi nimi, mida näidatakse kliendile, kui ta väljakirjutab.
