Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde
