Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Base price
fi: Pohjahinta

en: Line item label
fi: Etiketti

en: The starting price for shipping costs.
fi: Toimituskulujen lähtöhinta
