Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
