Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Base price
gl: Precio base

en: Shipping method title
gl: !title por !name

en: Line item label
gl: Etiqueta do campo título
