Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Base price
hu: Alapár

en: Shipping quote via @method
hu: Szállítási ajánlat @method móddal

en: Shipping method title
hu: Szállítási mód neve

en: Line item label
hu: Tétel címke

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
hu: A pénztárnál, a szállítási mód kiválasztásakor a vásárlónak megjelenő név.

en: The starting price for shipping costs.
hu: A szállítási költségek kezdeti ára.

en: The base rate must be a numeric amount.
hu: Az alapértéknek számnak  kell lennie.

en: Ubercart - fulfillment
hu: Ubercart - teljesítés

en: conditions
hu: feltételek

en: Base Price
hu: Alapértelmezett ár
