Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Base price
is: Grunnverð
