Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen
