Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Base price
lt: Pagrindinė kaina

en: Shipping quote via @method
lt: Pristatymo @method kaina

en: Shipping method title
lt: Pristatymo būdo pavadinimas

en: Line item label
lt: Linijos elemento etiketė

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
lt: Pavadinimas rodomas klientams kai jie pasirenka pristatymo būdą pirkimo metu.

en: The starting price for shipping costs.
lt: Pradinė kaina išsiuntimo išlaidų.

en: The base rate must be a numeric amount.
lt: Bazinė norma turi būt skaičius.

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: conditions
lt: sąlygos
