Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах
