Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
