Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Base price
pl: Cena podstawowa

en: Line item label
pl: Etykieta pozycji zamówienia

en: conditions
pl: warunki

en: Base Price
pl: Cena bazowa
