Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Base price
pt: Preço base

en: Line item label
pt: Rótulo do item de linha
