Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Base price
sk: Základná cena

en: Shipping quote via @method
sk: Prirážka za doručenie pomocou metódy: @method

en: Shipping method title
sk: Názov spôsobu doručenia

en: Line item label
sk: Nadpis riadkovej položky

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
sk: Názov, ktorý sa zobrazí zákazníkom, keď si vyberajú spôsob doručenia v objednávke.

en: conditions
sk: podmienky
