Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
