Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај
