Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி
