Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు
