Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Base price
tr: Temel fiyat

en: Line item label
tr: Ürün kalemi etiketi

en: The starting price for shipping costs.
tr: Kargo maliyetinin başlangıç fiyatı

en: Product Class
tr: Ürün Sınıfı
