Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Label
ug: بەلگە
