Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Base price
uk: Основна ціна

en: Shipping quote via @method
uk: Отримати вартість доставки за допомогою способа @method

en: Shipping method title
uk: Назва способу доставки

en: Line item label
uk: Мітка позиції обліку

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
uk: Назва що відображається для клієнтів коли вони обирають спосіб доставки при розрахунку.

en: The starting price for shipping costs.
uk: Початкова ціна для вартості перевезення.

en: The base rate must be a numeric amount.
uk: Базовий тариф має бути числом.

en: conditions
uk: умови
